You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Fifa 12 - Pitanja i odgovori

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27791

• shoneasr
  • shoneasr's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Poruka: 251
  • Thank you received: 23
iwasateenagewerewolf wrote:
I to sve zato što su majmuni iz EA sportsa (svesno?) onemogućili ubacivanje patcheva :S Pa dokle bre? Izgleda da su zabrane i cenzure svega i svačega stigle i u svet virtuelnog fudbala.... Ma neću da igram irsku ligu i tačka! Šta im toliko smeta patchmaking? Zašto bi nekoga od tih glavonja bilo briga da li igram sa Manchester Unitedom ili sa FK Seljak iz Mihajlovca????? Voleo bih da grešim, ali bojim se da su se nameračili da jednom za svagda ukinu pravljenje patcheva. Možda već od iduće sezone.

zamenicemo irsku ligu ili korejsku, nebitno je to, bitno je sto izgleda od finalne verzija cm-a ove godine nema nista, tako da moramo na drugi nacin da eksportujemo patch... a sto se tice EA, oni nas jebu vec nekoliko godina sa ligama i gameplay-om, kao i grafikom ali to su poboljsali... videcemo sta nas ceka u fifi 2013...
Poslednja izmena: pre 6 godina 6 meseci od shoneasr.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27792

Proslogodisnji cep se uopste nije instalirao preko cma ima neka fora neki fifa fajlovi se eksportuju.

Re:Odg: Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27793

• ZikaJeSrbin
  • ZikaJeSrbin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Poruka: 1195
  • Thank you received: 1042
Ja ne razumem dali je EA Sports toliko ogranicen da ne razume razlog zasto pravimo peceve, kakav je to bezobrazluk da nema Srbije kad nasi igraci igraju u Evropskim Sampionima, ne molim ih za nasu ligu, barem jebeni nacionalni tim. Iako smo postigli lose rezultate ove godine, ipak tamo ima Bugarsku, Sloveniju, jebeni Novi Zeland. Posle se bune zatosto pravimo nase lige i broj njih ne kupuje original, e zato ja cu da skidam pirat sve dok ne izadje fifa stoce da ima Srbije. Ilegalno da pravis peceve... ajde nek oni budu pristojni i stave Srbiju, Grcku, Tursku, Argentinsku, Ukrajinsku, Japansku. Ne nego su mi ugurali MLS i Australisku Ligu, koja je gora nego nasa Prva Liga osim sto imaju pare i mogu da se izivljavaju.
Poslednja izmena: pre 6 godina 6 meseci od ZikaJeSrbin.

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27794

• Mitke92
  • Mitke92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Admin & Patchmaker
  • Poruka: 1439
  • Thank you received: 1400
shoneasr wrote:
I to sve zato što su majmuni iz EA sportsa (svesno?) onemogućili ubacivanje patcheva :S Pa dokle bre? Izgleda da su zabrane i cenzure svega i svačega stigle i u svet virtuelnog fudbala.... Ma neću da igram irsku ligu i tačka! Šta im toliko smeta patchmaking? Zašto bi nekoga od tih glavonja bilo briga da li igram sa Manchester Unitedom ili sa FK Seljak iz Mihajlovca????? Voleo bih da grešim, ali bojim se da su se nameračili da jednom za svagda ukinu pravljenje patcheva. Možda već od iduće sezone.

zamenicemo irsku ligu ili korejsku, nebitno je to, bitno je sto izgleda od finalne verzija cm-a ove godine nema nista, tako da moramo na drugi nacin da eksportujemo patch... a sto se tice EA, oni nas jebu vec nekoliko godina sa ligama i gameplay-om, kao i grafikom ali to su poboljsali... videcemo sta nas ceka u fifi 2013...

Ja sam zamenio svedsku ligu...:D

Re:Odg: Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27795

• shoneasr
  • shoneasr's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
najverniji_partizanu wrote:
Proslogodisnji cep se uopste nije instalirao preko cma ima neka fora neki fifa fajlovi se eksportuju.

cep je radjen preko excela, sto moze i ove godine ali je komplikovanije sto se tice pravljenja lige i importovanje u igru...

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27796

• shoneasr
  • shoneasr's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
Mitke92 wrote:
shoneasr wrote:

Ja sam zamenio svedsku ligu...:D

moze i to, svejedno je, samo da ima JSL...
Poslednja izmena: pre 6 godina 6 meseci od shoneasr.

Odg: Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27798

Od tih navedenih samo svedska ima 16 timova.

Re:Odg: Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 6 godina 6 meseci #27799

Najtužnije od svega je to što kada bi neko poslao pismo EA sportsu, ili na neki način stupio u kontakt i zamolio ih da ostave prostora za patcheve (koliko god je moguće), da bi se to verovatno završilo pogubno. Mislim da oni ni ne znaju da je npr. FIFA 11 imala ukupno preko 80 liga pored onih u igri. Da znaju, kladim se da bi sve uradili da nas spreče da ih pravimo.
Time to create page: 0.314 seconds