You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Fifa 12 - Pitanja i odgovori

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 5 godina 5 meseci #34709

• Fred Perry
  • Fred Perry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 2
Pozdrav drugari. :) Nov sam na forumu pa imajte razumevanja. :) B)

Odigrao sam na FIFA 12 prvu sezonu karijere (career mod) sa Spartakom iz Moskve... Zavrsio sezonu i sad kad su krenule i prijateljske utakmice a i prvenstvo ja ne mogu da odigram utakmicu jer mi non stop izbacuje poruku "you dont have enough fresh fit up players..." I svaku tekmu moram da predam i izgubim 0:3... Kako se to namesta? :S Prvi put se srecem sa ovim problemom. Svaka pomoc dobrodosla. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 5 godina 5 meseci #34710

• ZikaJeSrbin
  • ZikaJeSrbin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Poruka: 1195
  • Thank you received: 1042
Fred Perry napisao/la:
Pozdrav drugari. :) Nov sam na forumu pa imajte razumevanja. :) B)

Odigrao sam na FIFA 12 prvu sezonu karijere (career mod) sa Spartakom iz Moskve... Zavrsio sezonu i sad kad su krenule i prijateljske utakmice a i prvenstvo ja ne mogu da odigram utakmicu jer mi non stop izbacuje poruku "you dont have enough fresh fit up players..." I svaku tekmu moram da predam i izgubim 0:3... Kako se to namesta? :S Prvi put se srecem sa ovim problemom. Svaka pomoc dobrodosla. :)

Pa vidi ukazujeti da nemas igrace, ili adekvatnu postavu za utakmicu, mozda su umorni ili povredjeni, ili nespremni za utakmicu, jel si mozda prodao dosta igraca? Pripazi da imas tacan broj promena, i da su svi u dobrom stanju, naravno svih 11 i zamene.

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 5 godina 5 meseci #34716

• Fred Perry
  • Fred Perry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 2
Fora je sto sam ja samo igrac i ne mogu da namestam ko ce da igra. Mogu samo da vidim spisak igraca. :/ A kako vidim meni je uprava prodala pola tima, dok je par igraca povredjeno... Znaci kad odem na advance pocinje i liga i sve i ja ne mogu nijednu jedinu utakmicu da odigram...5-6 utakmica samo izgubio 0-3 jer nemam igrace. A kao sto napisah gore samo sam igrac pa ne mogu ni da dovodim igrace niti da odredjujem ko ce da igra... :/ Dal je to neki bag u igrici ili sta... :/

Re:Odg: Fifa 12 - Pitanja i odgovori pre 5 godina 5 meseci #34717

• ZikaJeSrbin
  • ZikaJeSrbin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Poruka: 1195
  • Thank you received: 1042
Fred Perry napisao/la:
Fora je sto sam ja samo igrac i ne mogu da namestam ko ce da igra. Mogu samo da vidim spisak igraca. :/ A kako vidim meni je uprava prodala pola tima, dok je par igraca povredjeno... Znaci kad odem na advance pocinje i liga i sve i ja ne mogu nijednu jedinu utakmicu da odigram...5-6 utakmica samo izgubio 0-3 jer nemam igrace. A kao sto napisah gore samo sam igrac pa ne mogu ni da dovodim igrace niti da odredjujem ko ce da igra... :/ Dal je to neki bag u igrici ili sta... :/

Ja prvi put cujem da se to desilo ikome.... svasta prodali celu ekipu... Nzm mozda je cak i bug ili realnost! Jedino da cekas Januar da kupe nekoga, pocni opet sigurno.
Time to create page: 0.214 seconds