You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Novi Gvardiola,lepo zvuci

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32292

Jankovic dobio otkaz!!!

U C.zvezdi mnogo toga se izdesavalo u ovoj a i predhodnoj godini.Sezona je zapoceta sa Roberom Prosineckim na celu strucnog staba.Dosta vremena slusali smo o propagandi koju su sirili ljudi iz tadasnje Zvezdine uprave.Pricalo se o novoj Barceloni,o tome kako ce Zvezda da obnovi omladinsku skolu.Od svega toga nije bilo nista.Robert Prosinecki je posle godinu ipo dana na klupi vicesampiona Srbije podneo ostavku.Ipak i pored toga sto nije imao znacajne rezultate Prosinecki je jos jednom pokazao neizmernu ljubav prema svom klubu.C.zvezdu je napustio u suzama,i recima da mu je zao sto napusta ekipu tri dana pred mec sa Bordoom.
[url=http://
][/url]
Za novog sefa imenovan je Aleksandar Jankovic.Na mecu protiv Bordoa u Beogradu navijaci su jos jednom odala priznanje bivsem treneru transparentom pokazanim na Severnoj tribini.
[url=
][/url]
Od tada sve je krenulo naopako po navijace.Zvezda je zaista nesrecno zavrsila takmicenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope ispadanjem od francuskog tima i ako su Beogradjani bili na korak od plasmana u Ligu Evrope.Suze na licima svih prvotimaca nisu bili uteha navijacima koji su jos jednom ostali razocarani.
[url=
][/url]
Zvezda se okrenula domacim obavezama.Sto se kaze kad kola krenu nizbrdo tesko ih je zaustaviti.Dosli su porazi od Ofk Beograda,Jagodine,Spartaka.
]
Bilo je jasno da u klubu nesto ne funkcionise i predsednik kluba vLadan Lukic je podneo ostavku.
]
Dosli su novi predsednicki izbori,vratio se slavni Dzaja i navijaci su mislili da je sve krenulo na bolje.Ali dug se sve vise povecavao novca za pojacanja nije bilo.U drugom delu sezone Zvezda je izgledala bolje ali nedovoljno dobro da osvoji titulu.Partizan je osvojio sestu uzastopnu titulu i izjednacio se sa Zvezdom po broju istih.Ceh svega platio je trener Jankovic koji je dobio otkaz.
Sada klub trazi novog trenera a medju kandidatima se nalaze Milovan Rajevac,Ilija Petkovic,Ranko Radanovic.Po izvorima bliskim Dzajicu i klubu najozbiljniji kandidat je upravo mladi Radanovic koji je do skora radio kao pomocni trener u Kiparskom Aoelu.Kalio se uz Ivicu Jovanovica koji je napravio cudo u Evropi sa Apoelom.Mladi strucnjak do sada nije imao sansu da radi kao prvi trener.
U narednim danima videcemo ko ce biti novi sef strucnog staba C.zvezde.
Poslednja izmena: pre 1 godinu 8 meseci od Radanoviccccccccc.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Zahvalnici: ZikaJeSrbin

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32293

• ZikaJeSrbin
  • ZikaJeSrbin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Leno...
  • Poruka: 1186
  • Thank you received: 1039
Pratimo, pratimo zanimame me ova prica :tri:
Zahvalnici: Radanoviccccccccc

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32294

]
Radanovic novi trener Zvezde!

Nakon otkaza koji je uprava kluba urucila Aleksandru Jankovicu,na Marakanu je stigao novi trener.Rec je o Ranku Radanovicu koji je do nedavno radio kao pomocni trener Ivici Jovanovicu u Apoelu.Uprava kluba je odlucila da sansu pruzi mladom strategu.Istina on jos uvek nema profi licencu ali ce uskoro zavrsiti jso nekliko ispita u trenerskoj skoli Fss.
Danas na Marakani veliki broj novinara i ljudi bliskih C.zvezdi.Na samom pocetku konferencije medijima se obratio Marko Nikolovski portparol kluba:

]
"Dobar dan braco i sestre,dame i gospodo dragi Zvezdasi.Danas smo se okupili da isratimo imenovanje novog sefa strucnog staba C.zvezde.Raleta necu predstavljati ja rec o njemu bih prepustio predsedniku kluba gospodinu Dzajicu.Vama gospodo novinari bih se zahvalio sto ste dosli u ovolikom broju."

]
"Dobar dan dame i gospodo.Kao sto je Marko rekao sakupili smo se da imenujemo nvog trenera.Ranko Radanovic je izuzetno mlad trener o kome vi novinari i javnost ne znate mnogo.Recicu vam nekoliko reci o novom treneru.Ranko je mlad trener koji je pred profi licencom,sto znaci jos uvek je nije dobio ali i to ce se desiti pre pocetka sezone.On je izvesno vreme bio pomocnik Ivice Jovanovica koji je predhodne sezone sa Apoelom napravio cudo u Ligi sampiona.Pre Kipra radio je kao pomocnik Zoranu Milinkovicu u Vojvodini i po tome se vidi da je ucio od najboljih.Mi smo odlucili da mu pruzimo sansu da dokaze svoj trenerski potencijal i donese navijacima toliko zeljenu titulu.Ja bih sada rec dao nasem novom treneru."

]
"Pre svega dobar dan.Zeleo bih da zahvalim predsedniku na lepim recima.Ja dolazim u C.zvezdu sa zeljom da nasa igra bude na nivou da se par u nasoj zemlji klubovi "plase" nase ekipe.C.zvezda je vec dugo u problemima,ali ja ipak mislim da u ekipi ima potencijala za veliki domet u domacem takmicenju i kupu.Jos jednom bih izrazio zahvalnost ljudima iz uprave koji su mi pruzili ovu veliku sansu."

Ugovor sa novim trenerm potpisan je na 4 godine.Strucni stab ce naknadno biti predstavljen,po recima novog trenera tu ce biti velikih promena.Sto se tice igrackog kadra jos je rano govoriti o tome.Do pocetka priprema ima jos 10 dana.Prelazni rok je poceo juce.

Nakon konferencije izjavu za nas sajt dao je i drugi covek kluba gospodin Nebojsa Covic.

"Sigurno da smo zadovoljni angazovanjem mladog strucnjaka.Ja sam bio za to da dovedemo mladog i talentovanog trenera i mislim da smo u tome uspeli.Sto se tice duga dug je smanjen za 10 miliona eura sada iznosi 38 miliona i sve tece po zacrtanom planu.Mi sada funkcionisemo normalno u smislu da Fss ne dugujemo nista i da mozemo da registrujemo igrace.Budzet sa kojim ce gospodin Stojadinovic raspolagati u ovom prelaznom roku jos nije poznat."

U press sali vladala je odlicna atmosfera sve uz pesmu naseg kluba.
]
"Zvezda mi je sve"
Poslednja izmena: pre 1 godinu 8 meseci od Radanoviccccccccc.

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32301

]
Budzet skroman,ocekivanja velika
]

Prelazni rok je poceo u celoj Evropi pa tako i u Srbiji.Nas tim prvo pojacanje dobio je u vidu novog trenera pre nekoliko dana.Sada se ljudi u klubu okrecu pronalasku novih igraca koji ce pojacati ekipu na mestima gde Zoran Stojadinovic u dogovoru sa novim trenerom proceni da treba.
Sto se tice odlazaka na izlaznim vratima su Bajkovic,Mikic,Dimitrijevic a u slucaju dobre ponude mogu da odu i Milivojevic i Milijas.Dosta mladih igraca afirmisano je u prosloj sezoni,ostavili su odlican utisak.
Sportski direktor C.zvezde Zoran Stojadinovic za nas sajt je izjavio:

"Pa kao sto vec znate prelazni rok je startovao.Ja sam obavio razgovor sa novim trenerom,i tu smo zakljucili da je prioritet dovesti jednog kvalitetnog stopera.Sto se tice odlazaka i sami znate koji momci su na izlaznim vratima i koji u slucaju dobre ponude za klub i njih licno mogu da odu.Kao i u predhodnom prelaznom roku mi necemo gomilati igrace i dovoditi bilo koga.Mi ce mo da dovedemo iskljucivo igraca koji svojim kvalitetom moze da pomogne ekipi u borbi za titulu.Sto se tice Nikole Maksimovica on je i dalje igrac C.zvezde ceka se neka ponuda pa ce mo da vidimo.Ako nastavi dobro da radi vrata prvog tima su mu otvorena.Budzet ove sezone opet je nizak i iznosi negde oko milon eura.To nije velika suma novca ali sta je tu je.Prioritet je dovodjenje stopera ali ako se na trzistu pojavi kvalitetan igrac za pristojnu svotu novca mi to necemo propustiti."

Gospodine Stojadinovicu ovih dana prica se o dolasku Oumarua iz Vojvodine koliko tu ima istine?
-"Pa kao i uvek novine svasta pisu.Abubakar je odlican momak i igrac ali on nije meta ovog prelaznog roka.Mi bih ga rado hteli u Zvezdu ali obestecenje za njega je preveliko."

Prica se da dosta skauta po Srbiji prati igrace od 14 do 17 godina?
-"Da to je istina.Nasi skauti su sirom Srbije u potrazi za mladim igracima jer Zvezda mora da se osloni iskljucivo na omladinsku skolu."

Sta mislite kolike su sanse da nasa ekipa bude sampion ove sezone?
-"Sanse su velike."

Raspolozen da da izjavu za nas sajt bio je i trener naseg tima gospodin Ranko Radanovic.

]
"Pre svega zelim da izrazim zadovoljstvo sto cu prvu izjavu dati za sajt naseg kluba koji redovno pratim.Mi smo poceli pripreme vredno se radi i trenira.Sezona pocinje kroz 20 dana.Radili smo dosta na fizickoj pripremi igraca ali i na taktici.Mislim da imamo dobar tim i da bih uz jedno pojacanje ova ekipa izgledala odlicno bar za nas domaci sampionat."
Zahvalnici: ZikaJeSrbin

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32302

• ZikaJeSrbin
  • ZikaJeSrbin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • FSO TEAM
  • Leno...
  • Poruka: 1186
  • Thank you received: 1039
Treba da imas poziciju u sportskim vestima realno...

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32304

Pa hvala na komlimentu brate.Inace studiram novinarstvo pa ovako i uzivam i vezbam :)

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32306

]
Uzete lepe pare,otisli najbolji i sta sada?
]

Fudbalski klub C.zvezda pozitivno je otvorio prelazni rok.Pozitivno,ili ne?U finansiskom smislu pozitivno a igracki kadar je izgubio najbolje pojedince.Kaoa sto se i pricalo pre pocetka prelaznog roka odredjeni igraci mogu da odu uz odredjenu novcanu naknadu.Zarada C.zvezde je negde oko pet ipo miliona eura.TRaj novac ce biti dovoljan da se isplate plate,vrate dugovi,isplate odredjeni klubovi i da se ekipa ako je to potrebno pojaca na mestima gde trener i sportski direktoe odluce da treba.

]
Nenad Milijas je jedan od igraca koji je ostavio najdublji trag u zadnjih 10 godina.Rodjen u Zemunu 30.aprila 1983.godine.Karijeru poceo u Zemunu gde je pruzao zapazene partije sto ga je preporucilo C.zvezdi u koju je stigao 2006 i u tom prvom boravku u klubu ostao do 2009.U sezoni 2008/09 postigao je 22 gola u sezoni.Prodat je u Wolverhampton Wanderers za negde oko 3 miliona eura.Vratio se u C.zvezdi u leto 2012 odigrao jednu sezonu.U klub je stigao kao slobodan igrac.Prodat je West Hem za 4 miliona eura.

Boban Bajkovic jedan je od starosedelaca u C.zvezdi.Rodjeni Crnogorac 15 marta 1985.godine.U Zvzedu stigao 2003.Zbog svog burnog nocnog zivota,aferama sa mnogim pevacicama nije dobio sansu u C.zvezdi.Seljakao se po raznim pozajmicama ali u klubu nije dobijao sansu.Tek dolaskom Prosineckog popularni Bajko je dobio sansu.Ukupno je branio na 57 meceva.Jedan od ljubimaca Severne tribine otisao je u Aston Vilu za negde oko 800 000 eura.

]
Luka Milivojevic rodjen 7.aprila 1991.godine u Kragujevcu.Karijeru poceo u istoimenom klubu da bih 2008 stigao u Rad.Na Banjici je ostavio odlican utisak,zabelezio je 48 nastupa i postigao 3 gola.Krajem 2011.godine stigao je na Marakanu,bio je velika zelja tadasnjeg trenera Prosineckog.Otisao je u Engleski Reading Fc za sumu od milion ipo eura.

Jasno je da odlazak ovih igraca znaci gubitak za ekipu,ali takva je situacija u Zvezdi i nasem fudbalu.Zvezda je dobila ponude koje nije mogla da odbije i sada je finansiski mirna narednig dve godine.Sportski direktor Stojadinovic za nasu televiziju je izjavio:

"Pa dobro sigurno je da smo napravili dobar posao.U ovom trenutku nismo mogli da dobijemo vise novca od ponudjene sume za ova tri igraca.Meni licno je zao sto su trojica napustila klub,ali sta da se radi mi smo morali da vodimo racuna o finansiskoj situaciji.Sada ce mo stabilizovati situaciju u klubu,svi ce biti namireni.Sto se tice dolazaka istina je da je Suler i Legije iz Warsave nasa velika zelja i blizu smo dogovora.Za ostale eventualne transfere bice te obavesteni."

Novi Gvardiola,lepo zvuci pre 1 godinu 8 meseci #32604

• Filip
  • Filip's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Osnivac
  • КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
  • Poruka: 1248
  • Thank you received: 3807
haha super, samo napred!
FIFA SERBIA ONLINE
wwww.fifaserbia.com
[F
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.333 seconds