You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40879

• ДејанР
  • ДејанР's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 9
  • Thank you received: 4
Стварно ,како вас није срамота,умјесто да сад увелико играмо печ,висимо за компом 10 сати,ми морамо ићи напоље са другарима,са цуром,ићи на тренинг, утакмице?!Ја не знам како сте то могли да нам урадите?!
А сад озбиљно.Тако је,маркињос.Не обраћајте пажњу на хејтере,увијек их је било и биће,немају они појма какав је то посао,нарочито ако се у едит тиму налазе људи-момци који имају посао у приватном животу,а тек жену,дјецу,ауу. Увијек је лако избацити апдејт печа (ако ко оде,или дође),а фифа 15 неће прије септембра...А ,те хрвате што спомињете,па они су урадили 10-12 тимова,а наши људи раде 2 лиге,и ви поредите њихов,и овај. Предност су само стадиони,ништа више (а ја се надам да ће ,ако не у неком од апдејта,онда бар за фифу 15 направити бар 2-3 стадиона).
Уздравље! :rs:
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40880

• Mitke92
  • Mitke92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Admin & Patchmaker
  • Poruka: 1439
  • Thank you received: 1400
Ne trpimo konkurenciju jer nam se moze i jer Filip jos od 2004-te godine radi na patchevima!

Ja mislim da 99% ljudi koji sad imaju obraza da napisu ovde nesto nije ni igrala Fifu,niti je znala sta je internet...

E u inat cemo izbaciti patch,u inat jer znam da ima normalnih ljudi i clanova koji nas podrzavaju,ljudi koji ocekuju patch na silu i samo se registruju ovde zbog jednog pitanja su manjina i to je cela prica.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: boško84

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40881

• marqinhos
  • marqinhos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 21
  • Thank you received: 5
Izbacite pec u inat hejterima! Mada sam siguran da ce pola ovih kenjatora odmah skinuti pec i igrati celo leto
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40882

• cike94
  • cike94's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 62
  • Thank you received: 10
marqinhos napisao/la:
Izbacite pec u inat hejterima! Mada sam siguran da ce pola ovih kenjatora odmah skinuti pec i igrati celo leto
ajde ne seri debilu svi smo ih podrzavali nego sam rekao da je moglo ranije sto je realno neka v1 kao i prosle godine,ja cu celo leto raditi tako da nemam kad igrati druze a nemam ni racunar u selu tako da ono nemoj pricati nesto sto neznas,cuj svi hejteri :krst:
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40883

• miljko99
  • miljko99's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 53
  • Thank you received: 10
Mitke92, koliko si puta do sad rekao "izbacićemo patch", i nista od toga.Samo ne znam kako ste prošle godine izbacili patch u januaru, a i bilo je posle i V2, a sad nema ni V1 a kamoli V2.Ja nisam hejter, ja vas podržavam i svaka Vam čast na trudu, i daj Bože da izbacite taj patch što pre.
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40884

• Slako1000
  • Slako1000's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 16
  • Thank you received: 2
:srbijaa: :kolo: JA NE VERUJEM kakvih debila ima,cekali smo toliko i da neko od takvih debila napise da ne izbacujete pec,pa brate nemoj slucajno da ste ih poslusali ja sam sve vreme igrao fifu 13 i 14 uporedno zavisi kad mi se sta igrali kad mi se igralo sa zvezdom ili nasim timom igrao sam 13 kad mi se igrala 14 igrao sam 14cu. MOMCI JESTE DA SU VAM MNOGI ovo rekli ali pustite debile ko nece da ceka nece ni da igra,vec zbog nas sto hocemo da cekamo i cenimo taj pec koliko god treba vidite zavrsite u najbrzem mogucem roku,ne vezano za fifu 15 i ostalo hvala unapred. :D
Tema je zaključana.
Zahvalnici: nemanja97

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40885

• Kajgana123
  • Kajgana123's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 3
  • Thank you received: 2
Ja nikome ne zameram sto su obrisali onaj link, ja sam hteo da pomognem, necu vise to da postavljam, ko je stigao da skine ono stigao je, ko nije neka ceka Mitketa, Mitka, Mitku... kako je vec gramaticki ispravno :D

Ne vidim poentu da se NE izbaci ovaj pec ako je 7 meseci na njemu radjeno. PA STA STO SE ZAVRSILA SEZONA?
Ja dolazim na ovaj sajt od 2005, 2006 i to ne zbog peceva (jer sam tada igrao PES) vec cisto da bih citao postove

Ko nece da skine pec kad izadje ne mora, ja cu licno da skinem, jer su do sada pecevi bili kvalitetni i nema razloga da ovaj sada nije, ali bi realno bilo da se kaze otprilike kada ce da izadje... ne vidim sta je lose u tome cisto da znaju ljudi, a i da ne bi smarali po forumu.

Svaka cast na dosadasnjem radu, nadam se da ce pec izaci :)
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 1 mesec #40886

• boško84
  • boško84's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 2
Ja predlažem onima koji nemaju strpljenje da čekaju peč JSL za fifu, neka lepo instaliraju PES i JSL peč za njega pa neka igraju ili neka naprave peč sami, dok ljudi ne završe i ne postave peč za fifu. Momci samo napred i ignorišiti poruke onih koji vas napadaju zbog peča, siguran sam da će ovo biti vrhunski peč. :ziveli:
Tema je zaključana.
Time to create page: 0.229 seconds