You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40887

• dowlaa023
  • dowlaa023's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 11
  • Thank you received: 6
Ovi ljudi koji govore da niste na vreme izbacili peč nisu hejteri.Nego njima ne možete dokazati da vi koji pravite peč imate i svoje živote pored svega ovoga.Ali ipak i vi ste se malo zeznuli rekli ste da će peč biti gotov posle Božića,pa sredinom Marta itd...Ne znam šta da kažem ali moglo bi se reći da su i jedni i drugi u pravu.Kapa dole ljudima koji prave pečeve,ali nema veze što je gotova sezona,nadam se da ćete izbaciti peč oko SP-a pa kad se završi moći će da se igra JSL.A najmanji je problem prebaciti igrače to se može i u CM-u. :drugari: :harmonika: :rs: :prvak:
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40888

• Filip
  • Filip's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Osnivac
  • КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
  • Poruka: 1247
  • Thank you received: 3825
Momci smirite se bre.. Ranije smo izbacivali vrlo brzo dodatke, od BGD derby pa do Prve i druge lige.. ove godine je malo duze potrajalo, sta ces, i mi smo svi u zurbi sa poslom/studijama/skole/privatnim zivotom, ja radom 40+ sati nedeljno na poslu, pored toga imam jos i vrlo buran privatan zivot, i pored toga koliko stignem se bavim jos sa FIFA-om.. Patch izlazi, radimo zavrsne radove.. bice jos dosta lepih stvari za FIFA community, zavrsavam takodje Onlajn Gaming portal, bice i toga... samo jos malo strpljenje.. za FIFA 15 potrudicu se sto vise da ranijze izlaze dodatke i da bude sve jos bolje.. Svaka cast momcima koji su radili vredno na dodatku, bice sve vrh!! :tri:

Takodje ako ima vas koji imaju dosta vremena i zele da pomognu ili imaju ideje kako da unapredimo nasu FIFA zajednicu, javite se! Dobro ste dosli! :pivce:
FIFA SERBIA ONLINE
wwww.fifaserbia.com
[F
Poslednja izmena: pre 5 godina 5 meseci od Filip.
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40889

• marqinhos
  • marqinhos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 21
  • Thank you received: 5
Super sto se neko od admina oglasio povodom svega ovoga :srbijaa:
Filipe sta na sta mislis pod "zavrsni radovi"??
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40890

• Filip
  • Filip's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Osnivac
  • КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
  • Poruka: 1247
  • Thank you received: 3825
konkretno: dobio sam sve patch fajlove, treba da se testira, da se zapakuje u dobroj instalaciji, da se ponovo testira (instalacije + in-game features / gameplay), da se napravi dobro uputstvo, da se pripremi vebsajt i download za JSL za FIFA 14 ..
FIFA SERBIA ONLINE
wwww.fifaserbia.com
[F
Tema je zaključana.
Zahvalnici: boško84, Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40891

• marqinhos
  • marqinhos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
Hvala bogu da neko napise nesto konkretno napokon! :tri:
I koliko ocekujes da ce trebati vremena da se sve sredi?
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40892

• Џони
  • Џони's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Aktivan clan
  • Poruka: 102
  • Thank you received: 20
Filip napisao/la:
Momci smirite se bre.. Ranije smo izbacivali vrlo brzo dodatke, od BGD derby pa do Prve i druge lige.. ove godine je malo duze potrajalo, sta ces, i mi smo svi u zurbi sa poslom/studijama/skole/privatnim zivotom, ja radom 40+ sati nedeljno na poslu, pored toga imam jos i vrlo buran privatan zivot, i pored toga koliko stignem se bavim jos sa FIFA-om.. Patch izlazi, radimo zavrsne radove.. bice jos dosta lepih stvari za FIFA community, zavrsavam takodje Onlajn Gaming portal, bice i toga... samo jos malo strpljenje.. za FIFA 15 potrudicu se sto vise da ranijze izlaze dodatke i da bude sve jos bolje.. Svaka cast momcima koji su radili vredno na dodatku, bice sve vrh!! :tri:

Takodje ako ima vas koji imaju dosta vremena i zele da pomognu ili imaju ideje kako da unapredimo nasu FIFA zajednicu, javite se! Dobro ste dosli! :pivce:
bravo Fico,tako se to radi,lepo se kaze i objasni,a ne da neko ispada da stalno kritikuje,i ja mislim kao neki decko gore iznad i da su jedni i drugi u pravu,bio sam i na jednoj i na drugoj strani,kao klinac sam poceo da igram fifu,sa 10 godina u igraonici ,fifu 2004 i nikad nisam menjao kao neki koji se javljaju, pes sam igrao samo kad sam morao sa drustvom i njih sam sve navuko na fifu... ovo mi je drugi profil na forumu,za prehodni sam zaboravio sifru,inace pratim od 2008 koja je po meni do 2011 bila najbolja fifa i petch vrhunski... pokazao si da si pravi admin,kulturan i postovanje za clanove foruma... kazi kakva vrsta pomoci treba,rad sam da pomognem...
jesam onaj koji je kritikovao pre 2 strane,ali to je bilo iz revolta i kakvog odnosa prema clanovima... ti si ovim postovima popravio...pozdrav
Poslednja izmena: pre 5 godina 5 meseci od Џони.
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40893

• marqinhos
  • marqinhos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
Filip gospodin covek!!
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Filip, Mitke92, Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 5 godina 5 meseci #40894

• Mitke92
  • Mitke92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Admin & Patchmaker
  • Poruka: 1439
  • Thank you received: 1400
Filip napisao/la:

Eto,sve je receno u ovom postu...nadam se da sad neki razumeju kako stoje stvari...
Tema je zaključana.
Time to create page: 0.257 seconds