You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41603

• minotti
  • minotti's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 3
Igram carer mode i nikada me ne trazi neka reprezentacija :/
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41651

• dare19233
  • dare19233's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 6
Sve sam uradio po uputstvu znaci instaliram v1 regenerisem u cm14 pa instaliram v2 pa opet regenrisem u cm14 cak sam koristio i fifa regenerator ali u norveskoj su samo grbovi klubova tu sve je ostalo isto, repka je kao finska samo grb takodje je srpski a u ceskoj sve nesto izmesano malo ima klubova malo nema, dajte neko resenje?

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41664

• dare19233
  • dare19233's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
Jel' me zeza neko kakav je ovo forum 3 dana nema nikog da mi pomogne?

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41665

• Џони
  • Џони's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Aktivan clan
  • Poruka: 102
  • Thank you received: 20
dare19233 napisao/la:
ma niko te ne voli :) :siroma:

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41666

• dare19233
  • dare19233's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
:siroma:
Cim se proziva odmah je neko tu srpska posla :kolo:

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41667

• bcool
  • bcool's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Iskusan clan
  • Poruka: 417
  • Thank you received: 132
dare19233 napisao/la:

Na pitanja kao tvoja do sada se nebrojeno puta odgovorilo... Samo si malo trebao pretraziti forum i teme... Skini ovaj v1.1 iz ove teme i skini jsl fix db... odradi sve kao sto je u temama opisano i mora da radi...
Bolje resi problem,da problem ne resi tebe! Il' si makro ili kurva,il' te jebu ili jebes!

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41668

• dare19233
  • dare19233's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
Pa ja ne bih smarao da mi stvarno ne treba dok sam cekao neko da mi odgovori sve sam ponovo uradio po uputstvu cak i onaj plan b sa regeneratorom i ostao sam sa norveskim imenom lige, norveskim logoom lige i norveskim igracima a sa nasim grbovima i imenima klubova + repka je sve ok ali ime finsko, probacu jos nesto ali ako neko ima ideju...

JSL 14 V1.1 Hotfix Manual Install Drag and Replace pre 4 godina 11 meseci #41669

• bcool
  • bcool's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Iskusan clan
  • Poruka: 417
  • Thank you received: 132
dare19233 napisao/la:
Pa ja ne bih smarao da mi stvarno ne treba dok sam cekao neko da mi odgovori sve sam ponovo uradio po uputstvu cak i onaj plan b sa regeneratorom i ostao sam sa norveskim imenom lige, norveskim logoom lige i norveskim igracima a sa nasim grbovima i imenima klubova + repka je sve ok ali ime finsko, probacu jos nesto ali ako neko ima ideju...

Nemoguce da ti ne radi ako si uradio ovako kako sam ti rekao! Kako vidim nigde nisi ni spomenuo da si koristio db fix... Imas posebnu temu za to,nadji skini i odradi kako je napisano... Pre toga uradi kako je u ovoj temi opisano...
Bolje resi problem,da problem ne resi tebe! Il' si makro ili kurva,il' te jebu ili jebes!
Time to create page: 0.198 seconds