You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway?

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway? pre 4 godina 8 meseci #41800

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway?Јели неко испробао то?Убацијо сам толико ствари у ФИФА14 банере,адборде,заставе,шалове,копаћке,дресове,лица за све лиге и тимове скоро 90% измењено. Сада би било стварно тешко све то избрисати и опет инсталирати требало би ми једно месец дана.Јели се ЈСЛ печ може деинсталирати ако нешто неради како треба мислим јели има exe.?

www.moddingway.com/forums/thread-382.html
Ево овде имају неки Стадиони али за PES11,ја мислим да имају и од прошле године од PES13 неки стадиони за скинути само како се то конвертира?
Poslednja izmena: pre 4 godina 8 meseci od Младен РС.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway? pre 4 godina 8 meseci #41801

• Mitke92
  • Mitke92's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Admin & Patchmaker
  • Poruka: 1439
  • Thank you received: 1400
Ne moze iz jednostavnog razloga jer je svaka instalacija za sebe i totalno menja celu db...

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway? pre 4 godina 8 meseci #41803

• BoNaZa
  • BoNaZa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 7
Kopiraj screenshot folder od moddingweja i kad stavis jsl taj folder od screen shota dodaj u isti folder od igrice i tako ces imati i jsl i sve sto si imao tamo, ali zadrzi i ono sve sto je bilo u screenshot folderu u jsl patch-u :D ako si me razumeo :D

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway? pre 4 godina 8 meseci #41805

Извини брате али изгледа да само ти своје вицове разумеш,знам лепо је себи бити смешан јели тако? :budala:

Може ли се инсталирати ЈСЛ Печ преко Moddingway? pre 4 godina 8 meseci #41806

Па како у Moddingway могу да играм светско првенство у Бразилу има посебан World Cup DB и може се бирати од 2.0 ДБ до 7.0 Database(Тек сада изашао са новим трансфер) нису сви исти и опет функционише.Можда се мало разумем како то функционише али само сам хтео то да питам.Хвала брате на одговору!
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.101 seconds